fbpx

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Behöver du få tag i någon hos oss? Här hittar du kontaktuppgifterna.


Cecilia Jäderlund
Kommunikatör (föräldraledig)

026-17 86 87
cecilia.jaderlund@gavleenergi.se
Malin Larsson
Webbansvarig kommunikatör

026-17 85 77
malin.larsson@gavleenergi.se
Annica Salander
Kommunikatör/eventansvarig

026-17 86 66
annica.salander@gavleenergi.se
Annelie Kedbrant
Kommunikatör, Tf. presskontakt

026-17 85 69
annelie.kedbrant@gavleenergi.se
Marie-Louise Proos
Kommunikatör

026-17 86 62
marie-louise.proos@gavleenergi.se
Samuel Costa Nordvall
Energipedagog

026-17 85 75
samuel.costa.nordvall@gavleenergi.se
Inger Lindbäck
Affärschef Energiproduktion, Vice vd

026-17 86 38
inger.lindback@gavleenergi.se
Jacob Silverhult
Säkerhetsansvarig

026-17 85 85
jacob.silverhult@gavleenergi.se
Jessica Söderblom
Miljö- och kvalitetssamordare

026-17 26 96
jessica.soderblom@gavleenergi.se
Katarina Larsson
HR-specialist: kontakt för praktikfrågor och examensarbete

026-17 85 58
katarina.larsson@gavleenergi.se
Roger Belin
Försäljningschef

026-17 85 40
roger.belin@gavleenergi.se
Anton Holton
Affärschef Elhandel

026-17 86 64
anton.holton@gavleenergi.se
Peter Rosenkvist
Affärschef Fjärrvärme

026-17 86 71
peter.rosenkvist@gavleenergi.se
Christer Englund
Affärschef GavleNet

026-17 86 03
christer.Englund@gavleenergi.se
Thomas Tillman
Affärschef Elnät

026-17 85 81
thomas.tillman@gavleenergi.se
Anders Holmsten
Affärschef Energitjänster

026-17 85 49
anders.holmsten@gavleenergi.se
Ove Nilsson
Kundservicechef

026-17 85 27
ove.nilsson@gavleenergi.se
Thomas Hansson
Chef Infraservice

026-17 26 60
thomas.hansson@gavleenergi.se
Torbjörn Wiktorén
Ekonomichef

026-17 86 05
torbjorn.wiktoren@gavleenergi.se
Lucas Hammarbäck
Driftchef Gävle Kraftvärme

026-17 26 65
lucas.hammarback@gavleenergi.se